صرفه جویی شارژ با ترفند جزیره و شارژ شگفت انگیز ایرانسل

امروز با روش جدیدی برای کاهش هزینه های شما اومدیم. در این روش شما همزمان از جزیره ایرانسل و شارژ شگفت انگیز استفاده خواهید کرد و حداقل تا چهل درصد در هزینه مکالمه ایرانسل به ایرانسل بهره مند میشید.

پس همراه باشید و مراحل زیر رو انجام بدید:

  • اول از همه شارژ شگفت انگیز هستش که ما میخوایم مدت اعتبارش زیاد باشه و لازم نباشه شما مجبور باشید خیلی زود شارژتون رو تموم کنید از ترس اینکه اعتبارش تموم بشه و صفر بشه. پس در مرحله اول این آموزش شارژ شگفت انگیز پانصد تومنی رو با کلیک روی اینجا بخوانید چون این نوع شارژ میتونه مهلت رو تا حد زیادی بالا ببره.
  • حالا که مرحله قبل رو برای خرید شارژ از اون نوع انجام دادید الان وقتشه که جزیره رو فعال کنید. جزیره باگرفتن کد ستاره 135 ستاره 1 مربع روشن می‌شود.
  • حالا شما تا این مرحله هم شارژ شگفت انگیز دارید و هم جزیره را روشن کرده اید. ولی الان یک مشکل کوچک وجود دارد که با هم این مشکل را حل میکنیم! مشکل چیست؟ مشکل اینه که و قتی جزیره هوشمند ایرانسل فعال باشه دیگه اون بیست درصد شارژ اضافه که از شارژ شگفت انگیز دریافت کردید قابل استفاده نیست و با هر بار شارژ کردن، اون صد تومان و دویست تومان هایی که از شارژ شگفت انگیز گرفته اید روی هم جمع میشه. و حالا راه حل در مرحله بعد…
  • راه حل اینه که شما وقتی شارژ اضافه که درباره اش حرف زدیم وگفتیم که استفاده نمیشه هروقت مقدارش به حد مناسبی مثل هزار تومان رسید اونوقت جزیره رو خاموش کنید با کد ستاره 135 ستاره 9 مربع، تا اون شارژ برای شما آزاد و قابل استفاده بشه. پس حالا می توانید از آن شارژ هم برای مکالمه و یا پیامک درون شبکه استفاده کنید.
  • صبر کنید… هنوز تموم نشده. حالا که از اون شارژ هم استفاده کردید دیگه وقتشه که دوباره جزیره رو روشن کنید و دوباره از تخفیف ها استفاده کنید تا زمانی که دوباره اون شارژ های استفاده نشده روی هم زیاد بشه و دوباره جزیره رو خاموش کنید. پس مهمترین کاری که باید بکنید خاموش و روشن کردن جزیره هستش.

امیدواریم که استفاده کرده باشید. یادتون نره که شارژ رو از صفحه اصلی خرید شارژ آی صفر یک بخرید.

یک دیدگاه در “صرفه جویی شارژ با ترفند جزیره و شارژ شگفت انگیز ایرانسل”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *