روش فعال کردن پیام پیشواز ایرانسل

فعال‌سازی پیام پیشواز ایرانسل

غیرممکن است که شما با سرویس قبلی ایرانسل یعنی آهنگ پیشواز آشنایی نداشته باشید. اکنون ایرانسل این‌بار از سرویس تازه خود یعنی پیام پیشواز ایرانسل رونمایی می‌کند. دارندگان سیمکارت‌های اعتباری و دایمی با فعال کردن پیام پیشواز می‌توانند تعیین کنند که هنگامی که کسی با آن‌ها تماس می‌گیرد روی صفحه گوشی تماس گیرنده یک متن دلخواه نشان داده شود.

مثلا فرض کنید دوستتان به شما زنگ می‌زند. به محض گرفتن شماره شما یک متن دلخواه برای دوستتان روی گوشی او نشان داده می‌شود که این پیام را شما تعیین می‌کنید که چه نوشته شده باشد. مثلا می‌توانید بنویسید:

امروز حس خوبی دارم. زندگی قشنگه.

فعال‌سازی پیام پیشواز

برای استفاده و فعال کردن این سرویس می‌بایست عبارت سه حرفی OZV را به شماره پیام کوتاه 8585 بفرستید و منتظر فعال‌سازی باشید.

تعیین متن پیام پیشواز ایرانسل

پس از آن می‌توانید متن یا پیام پیشواز دلخواه خود را معین کنید و به همان شماره 8585 بفرستید. در مدت 30 روزه این سرویس شما تا 30 پیام مختلف می‌توانید انتخاب کنید. پیام‌های پیشواز جدید خود را به همان شماره بفرستید تا جایگزین قبلی شود.

هزینه سرویس پیام پیشواز

برای یک دوره 30 روزه استفاده از پیام پیشواز ایرانسل، قیمت 500 تومان از شارژ سیمکارت اعتباری کم می‌شود و یا 500 تومان روی قبض سیمکارت دایمی خود میپردازید.

غیرفعال کردن

به سادگی فرستادن عبارت LAGHV به شماره 8585 این سرویس ایرانسلی برایتان لغو می‌شود.

2 دیدگاه در “فعال‌سازی پیام پیشواز ایرانسل”

  1. سلام چرا وقتی از سرویس جدید رونمایی میکنید درست خدمات نمیدهید؟نه پیام پیشوازمو میتونم ارسال کنم نه لغو عضویت میشه
    یکدفعه بدون رونمایی همینجور500 کم کنید چرا برا تبلیغ هزینه میکنید
    باتشکر مشترک ایرانسل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *