جزیره ایرانسل چیست؟

یکی از سرویس‌های تشویقی و البته رایگان ایرانسل همان جزیره ایرانسل است. در جزیره شما تنها یک طرح را به رایگان و بدون پرداخت هزینه فعال می‌کنید و از آن پس در تماس‌های ایرانسلی خود همیشه تخفیف خواهید داشت. میزان تخفیف هم به چند روش به شما نشان داده می‌شود. اول اینکه اگر انتشار سلولی گوشی شما فعال باشد همیشه بر روی صفحه گوشی‌تان میزان تخفیف نمایان است. دوم اینکه در ابتدای گرفتن هر تماس و چند لحظه پس از شماره‌گیری، درصد تخفیف روی صفحه ظاهر می‌شود. و راه سوم مشاهده تخفیف ایرانسل در طرح جزیره هم اینست که کد ستاره 135 ستاره صفر مربع را بگیرید تا تخفیف آن لحظه را ببینید. توجه کنید که تخفیف‌ها هر لحظه ممکن است تغییر کند. برای دیدن بقیه جزییات و روش فعال‌کردن به صفحه جزیره ایرانسل و جزییات بروید.

فعال بودن طرح ثانیه‌ای برای جزیره الزامی است . همه جزییات درباره جزیره هوشمند ایرانسل در این وب‌سایت موجود است. همچنین شما برای خرید شارژ تلفن همراه خود به نشانی www.i01.ir بروید.

6 دیدگاه در “جزیره ایرانسل چیست؟”

  1. چطوری باید طرح ثانیه رو فعال کنیم!؟ 🙁
    من هر وقت میخوام جزیره رو فعال کنم میگه متاسفانه شامل تعرفه فعلی شما نمیشود و فقط مشترکین طرح ثانیه میتونن از اون استفاده کنن…من چطوری باید طرح ثانیه رو فعال کنم؟!

    1. اگر هنگام فعال کردن با خطای طرح ثانیه‌ای روبرو شدید، کد ستاره ۱۴۰ ستاره ۷ ستاره ۱ مربع را گرفته و منتظر تایید طرح ثانیه باشید و بعد از فعال شدن طرح ثانیه‌ای، دوباره اقدام به گرفتن کد فعال‌سازی جزیره ایرانسل کنید. جواب همه سوالات شما در لینک روبرو: http://charge.i01.ir/?p=94

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *