حل مشکل کم شدن خود به خود اعتبار شارژ ایرانسل

380

آیا شما هم به تازگی متوجه کم شدن خود به خود شارژ ایرانسل از حسابتان شده اید؟ این مشکل متاسفانه مدتی است که باعث ناراحتی برخی مشترکین ایرانسل شده است.

حالاراه حل چیست و برای چه از شارژ و اعتبار مکالمه ایرانسلی ها کم می شود؟ دلیل اصلی این مشکل فعال شدن محصولات ویترین است. ولی آیا واقعا این مشترکین از ویترین محصولی خریده اند؟! متاسفانه بنا به گفته چندین مشترک، آنها ادعا کرده اند که بدون اینکه چیزی خریداری کرده باشند این مشکل پیش آمده.

راه حل

شما چند راه برای بررسی دارید. راه نخست اینکه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی هر چند دیر ولی بالاخره نسبت به این موضوع یک اقدام عملی انجام داد.

اگر روش‌هایی که در ادامه این صفحه برای شما قرار دادیم مشکل شما را حل نکرد کافیست اینجا کلیک کنید و در کانال تلگرامی که باز می‌شود عبارت شارژ ایرانسل را جستجو کنید و یا در کانال از پشتیبان بپرسید تا مشکل شما را سریع حل کند.

از این پس مشترکان می‌توانند برای اطلاع از بسته‌های فعال در خط تلفن همراهشان باید عدد صفر 0 را به شماره 800 پیامک کنند و یا کد ستاره 800 مربع را شماره‌گیری کنند و طبق مراحل جلو بروند تا لیست مسابقات و بسته‌های دیگری را که برایشان فعال است دریافت و نسبت به غیرفعال کردن آن اقدام کنند.

ارسال عدد 0 به 800

یا

شماره گیری ستاره 800 مربع

ای کاش سازمان تنظیم مقررات کمی زودتر اقدام می‌کرد.

راه دوم هم که همان روش قدیمی است که در صورتی که از پیامک بالا نتیجه نگرفتید به سراغ این روش بروید. پس راه حل دوم این مشکل این است که با شماره 700 تماس گرفته و به اپراتور وصل شوید و مشکل را با آنها در میان بگذرید و اپراتور به شما خواهد گفت چه بسته ای برای شما فعال شده است.

راه دیگر این است که در وبسایت ویترین به نشانی vitrin.irancell.ir رفته و در وبسایت با رمز خود وارد سیستم شوید و پس از وارد شدن به بخش “بسته های من” رفته ( این لینک ها:http://vitrin.irancell.ir/MyAlertsPackages و http://vitrin.irancell.ir/ACPremiumMyPackages ) و از بسته های فعال آگاه شوید و همانجا آنها را غیرفعال کنید. البته اگرخودتان از کد بسته اطلاع دارید کافیست که کد را پس از عبارت LAGHV به صورت انگلیسی به 8282 بفرستید.

چه زمان این مشکل پیش می آید؟

در یک پرس و جوی کلی دو دلیل اصلی برای ایجاد این مشکل اعلام شده است: 1- مشترکین پس از دریافت پیامهای تبلیغاتی مبنی بر شرکت در مسابقه یکبار به این پیامها پاسخ داده و از آن پس به طور مداوم این پیامها را دریافت می کنند و به ازای هر پیام دریافتی حدود 100 تومان اعتبار کم می شود. 2- عده دیگر گفته اند که هیچگاه بسته ای را فعال نکرده اند و از فعال شدن این بسته ها کاملا بی اطلاعند و بسته خود به خود فعال شده! که این خود باید مستقیما توسط ایرانسل پاسخ داده و توضیحی ارایه شود.

با توجه به اینکه این مشکل اثبات شده و شکی در وجود این مشکل نیست از همینجا و به درخواست بسیاری از مشترکان، از ایرانسل درخواست می کنیم توضیح و یا راه حلی برای رفع کلی این مشکل ارایه دهند تا مشترکین دیگر دچار مشکل کم شدن شارژ از اعتبار ایرانسل خود نشوند.

380 نظرات

 1. دزدی که دگ شاخ و دم نداره من که راضی نیستم .یه شارژ پنجی ریختم نه پیامکی میاد نه هیچی خود به خود شارژ کم میشه عصابم بهم ریخته چکار کنم کمککککککککک

 2. معمولا برای اینکه از مردم پول بگیرن خبر میدن این ایرانسل جیب مردم رو خالی میکنه با اجازه خودش جالبه خبر هم نمیده .
  برن با این پول ها بچه تربیت …. اگه زناکار نشه خوبه

 3. سلام..بخدا دزدی شاخ و دم نداره.بخدا عصر 1000شارژ زدم الان پیام اومده موجودی کمتر از 200 تومان..سریع 800 زدم و خاستم کنسل کنم در عین ناباوری بقیشم پیام اومد ک اهنگ پیشواز فعال شد با موفقیت…پ مشخصه دزد کیه این وسط مستقیم وصل شد ب ایرانسل و بقیشم دزدیدن…ولی خدایی نکنین اینکارهارو زشته..

 4. خدا به ایرانسل انصاف بده شارژو از این طرف میزنم از اون طرف میخوره معلومم نیس کجا میره نه پیام تبلیغاتی میاد ن چیزی واقعا ک جای تاسف داره کشته مرده ی این همه رسیدگیم اصلا شرمندمون کردن 😑😑😑😑😑😒😒☹☹☹

 5. با سلام
  خدا خیرتون بده از اینکه مردم رو آگاه می کنید .
  متاسفانه در یک کشوری زندگی می کنیم که این مسائل هست ، نه فقط ایرانسل بلکه هر جایی که آدمهای نا صالح هستند همین میشه.

 6. خدا خیرتون بده.امیدوارم مشکلم حل شده باشه.من الان این کد رو گرفتم در کمال ناباوری ۵تا بسته برام فعال بود در صورتیکه من اصلا در جریان نبودم و هیچ پیامی از این بسته ها دریافت نمیکردم.

 7. به نظر من بهترین راه اینه که تحریم کنیم
  مصالحه امیز ترین راه برای مقابله با هر دزدی اینه که تحریم کنیم.
  تا ایرانسل بفهمه با این دله دزدیا فقط مشتری خودشو کم میکنه

 8. مملکت که صاحب نداشت باش همین است وقتی بالای مثل سگ دورغ میگوید چه انتظاری از این شرکت داریم که دوزدی نکن شرکت ایرانسل یادت نرود این شمارها دست همه است از کارگر بدخت زحمتکش تا ان اقا پس فکر ان کارگر زحمتکش و ان دانشجو باش

دیدگاهی بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here